Agenda LIVE 2024

Wat gaat er gebeuren op ons podium?

Agenda Taste of Music LIVE 2024

26/06/2024

?



Komende gasten Taste of Music

Juni 2024

19/06/2024 Dionne Damen - www.instagram.com/dionnedamen

19/06/2024 Maja Brouwer - www.instagram.com/maja_brouwer

Juli 2024

17/07/2024 Bieke - www.bieke.me

24/07/2024 Jules - www.jules-music.nl

24/07/2024 Anne Nederhoed - www.instagram.com/annenederhoed

31/07/2024 Caitwick - www.instagram.com/caitwickmusic

31/07/2024 Ines Marie - www.instagram.com/inesmariemusic

Augustus 2024

07/08/2024 Louime - www.louime.com

07/08/2024 Kiki Deirdre - www.kikideirdre.com 

14/08/2024 Chris Richter - www.instagram.com/chrisrichter`

14/08/2024 Inke - www.instagram.com/inkesliedjes

21/08/2024 Zoophis - www.zoophis.nl

21/08/2024 Amber Rosa Lynn - www.tiktok.com/@amberrosalynn_music

28/08/2024 Gespuys - www.instagram.com/gespuys

September 2024

04/09/2024 Jenta - www.jenta.nu

11/09/2024 Casualty of Love aka Mirdjo - www.tiktok.com/@mirdjosongs

11/09/2024 Blue Maeves - www.instagram.com/bluemaeves

18/09/2024 The Killjoys - www.facebook.com/xthekilljoysx

18/09/2024 Lahaye - www.instagram.com/lahaye.hanna 

25/09/2024 John and Bas - www.facebook.com/johnandbasmusic

25/09/2024 Anne Vera - www.instagram.com/annevera_nl

Oktober 2024

09/10/2024 Barn and Belle - www.barnandbelle.com

09/10/2024 LifeLoan - www.instagram.com/_lifeloan_/

16/10/2024 The Milk - www.instagram.com/themilkwashere

16/10/2024 Amika - linktr.ee/amika.music

23/10/2024 Coos - www.instagram.com/coosmusic

23/10/2024 Eline Heemskerk - www.instagram.com/elineheemskerk_  

30/10/2024 Hennesy Fyah - www.instagram.com/hennesyfyah

November 2024

06/11/2024 Zeekind - www.zeekind.net

06/11/2024 Doordezonverrast - www.facebook.com/ikbendoordezonverrast

13/11/2024 Kristel Snellen - www.instagram.com/kristelsnellen

13/11/2024 Lonneke - www.lonnekedejongh.com

20/11/2024 Loral - www.instagram.com/loralmusic

20/11/2024 Youki Flu - www.instagram.com/youki_flu

27/11/2024 Noshie - www.facebook.com/@itsnoshie

27/11/2024 Merel Joy - www.instagram.com/merel.vd.music/


Historie gasten Taste of Music 2024

05/06/2024 Nyala - www.nyalamusic.com

29/05/2024 Bird Bird Bird - www.facebook.com/birdbirdbirdrocknroll

22/05/2024 Arda & the Giannena - www.instagram.com/arda_and_the_giannena/

15/05/2024 The Session Kings - www.facebook.com/people/The-Session-Kings/100056421462563/

08/05/2024 Sam Cordes - www.samcordes.nl

01/05/2024 Beechcraft Bonanza - www.beechcraftbonanza.nl

17/04/2024 Bernadette Pires - www.instagram.com/bernadettepires

17/04/2024 Else Lena - www.instagram.com/elselenaaa

03/04/2024 Timber - www.timber-music.nl

03/04/2024 Morel - www.facebook.com/morelwastaken

27/03/2024 Salmonella - www.instagram.com/salmonella_duo

20/03/2024 Mendomusic - www.instagram.com/mendomusic

13/03/2024 Bernard Hering - www.bernardhering.com

06/03/2024 Hyst - www.hystmusic.nl

28/02/2024 Dusty Stray - www.dustystray.com

21/02/2024 Strow - www.strow.nl

14/02/2024 Hana Fatur - soundcloud.com/user-929224440

14/02/2024 Cassandra Sterling - www.instagram.com/cassandrasterling1

31/01/2024 Fleur Lion - www.fleur-lion.com

31/01/2024 Elce - www.instagram.com/doorelce

24/01/2024 Sophie Bell - www.instagram.com/sophie.driessen

17/01/2024 Selma Peelen - www.selmapeelen.nl

10/01/2024 Bane Grams - gerritgerrit.nl

10/01/2024 Hilin - www.hilinmusic.com 

03/01/2024 Katja Kruit - www.katjakruit.nl

Meer historie op deze pagina...

©2024 Taste of Music 
Mogelijk gemaakt door Webnode
Maak een gratis website.