Playlist

Wat spelen we in de uitzending?

Taste of Music speellijst 705 (RC: 119) Datum: 22/05/2024 Week 21

  1. Tin Fingers - Goodnight Piano
  2. Aõ - Mulher
  3. Stella - Maneros
  4. Sahra Halgan - Laga (albumtip van de week: Hiddo Dhawr)
  5. Gidiki - Afoussis
  6. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Aris San - Dam Dam
  10. Voukolic Disorder - Vasilikos
  11. Grace Bowers & The Hotge Pod - Tell Me Why U Do That
  12. Pat O'Bryan - Lone Me a Dime
  13. Deli Teli - Chilly Chilly
  14. Villagers of Ioannina City - Karakolia
  15. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Arda & the Giannena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Banda Entopica - Baidouska
  19. Sahra Halgan - Sharaf (albumtip van de week: Hiddo Dhawr)
  20. Beechcraft Bonanza - Shake It Off (ToM Live Edition)
  21. HYST - Rijp (ToM Live Edition)
  22. Thrax Punks - Margoudi
  23. Dool - Hymn For A Memory Lost 


Historie Taste of Music speellijsten

Taste of Music speellijst 704 (RC: 118) Datum: 15/05/2024 Week 20

  1. Dave Matthews Band - The Only Thing
  2. The Lostlines - Full Moon Light
  3. Loren Kramar - Hollywood Blvd (albumtip van de week: Glovemaker)
  4. North Mississippi Allstars - Shake'em on Down
  5. The Red Devils - Automatic
  6. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Beth Hart - Little Heartbreak Girl
  10. Gary Moore - How Blue Can You Get
  11. Merel van der Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  12. Deb Jacobs Blues Band - Send The Man An Angel (ToM Live Edition)
  13. Strow - The Record Shop (ToM Live Edition)
  14. Taj Mahal Sextet - Queen Bee
  15. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. The Session Kings - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Loren Kramar - No Man (albumtip van de week: Glovemaker)
  19. Phosphorescent - Revelator
  20. The Sunday Morning Jam Society - Very Minor Blues

Taste of Music speellijst 703 (RC: 117) Datum: 08/05/2024 Week 19

  1. Liz Jones and the Broken Windows - Karma
  2. Grace Cummings - On and On
  3. Adrianne Lenker - Fool
  4. Ivy Falls - Strange Way
  5. Niamh Bury - Yellow Roses (albumtip van de week: Yellow Roses)
  6. Natalia M. King - Forget Yourself
  7. The Taj Mahal Sextet - Mean Old World
  8. Timber - The New Me
  9. Katja Kruit - Hey How Are You?
  10. Etan Huijs - Desert Moon
  11. The Radio Kings - The Blues Is Dying
  12. The Radio Kings - So Far So Bad
  13. Sam Cordes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  14. Sam Cordes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Sam Cordes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Niamh Bury - Budapest (albumtip van de week: Yellow Roses)
  17. Kiki Deirdre - Be Ears
  18. Loren Kramar - Glovemaker
  19. Phosphorescent - Revelator
  20. Gidiki - Apano Stin Triandafilia
  21. Dool - The Hand of Creation
  22. Deb Jacobs Blues Band - Send The Man An Angel (ToM Live Edition)

Taste of Music speellijst 702 (RC: 116) Datum: 01/05/2024 Week 18

  1. Niamh Bury - Who Am I To Tell Him?
  2. Mooneye - Big Enough
  3. Aõ - Mulher
  4. Aiofe O'Donovan - All My Friends
  5. Pernice Brothers - The Purple Rain
  6. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. John Littlejohn - Sweet Little Angel
  10. Grace Bowers & The Hodge Podge - Tell My Why You Do That
  11. Anne Nederhoed ft The Akward - Better Off Alone
  12. Berber - Liever Als Ik Lieg
  13. Etan Huijs - Desert Moon
  14. Iron and Wine ft Fiona Apple - All the Good time
  15. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Beechcraft Bonanza - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Pernice Brothers - A Man Of Means
  19. Phospherescent - Wide As Heaven
  20. Grace Cummings - Common Man
  21. Liz Jones and the Broken windows - Candle
  22. Loren Kramar - Hollywood Blvd
  23. And Also The Trees - Valdrada
  24. Gidiki - Afoussis

Taste of Music speellijst 701 (RC: 115) Datum: 17/04/2024 Week 16

  1. Niamh Bury - Discovery
  2. Hilin - Rose
  3. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Phosphorescent - The World Is Ending (albumtip van de week: Revelator)
  7. The Pernice Brothers - I Don't Need That Anymore
  8. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Connor Selby - Love Letter To The Blues
  12. Gary Moore - Love That Burns
  13. Salmonella - Shed My Skin (ToM Live Edition)
  14. Mari Ova - I Don't Blame You
  15. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Else Lena - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Phosphorescent - To Get It Right (albumtip van de week: Revelator)
  19. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Bernadette Pires - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Thee Sinseers - Talking Back
  23. Shara Halgan - Somaliland Ani Adi 

Taste of Music speellijst 700 (RC: 114) Datum: 10/04/2024 Week 15

  1. Phosphorescent - All The Same
  2. Tinsley Ellis - Kiss Of Death
  3. Debbie Davis - Blue and Lonesome
  4. Vera Sola - Bad Idea
  5. Adrianne Lenker - No Machine (albumtip van de week: Bright Future)
  6. Pernice Brothers - The Purple Rain
  7. Timber - The New Me
  8. Mari Ova - Don't Cry (ToM Live Edition)
  9. Morel - Verlaine (ToM Live Edition)
  10. Waxahatchee - 365
  11. Niamh Bury - Budapest
  12. Before the Moon Arrived - Secrets (ToM Live Edition)
  13. Crowbars - To The Ground (ToM Live Edition)
  14. Bane Grams - The River (ToM Live Edition)
  15. Adrianne Lenker- Free Treasure (albumtip van de week: Bright Future)
  16. Aiofe O'Donovan - All My Friends
  17. And Also The Trees - The Whaler
  18. Nick Caveand The Bad Seeds - Wild God
  19. Mooneye - Branches
  20. Tessa Punt - Ware bestaan (ToM Live Edition)
  21. Thee Sinseers - Give It Up You Fool
  22. Idles - Roy
  23. Sahra Halgan - Sharaf
  24. Ahmet Ben Ali - Yarait

Taste of Music speellijst 699 (RC: 113) Datum: 03/04/2024 Week 14

  1. Hannah Frances - Bronwyn
  2. Sam Lee - Green Mossy Banks (albumtip van de week: Songdreaming)
  3. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Magic Slim & The Tearsdrops - I'm A Bluesman
  7. Henrik Freischlader - The Memory Of Our Blues
  8. Morel - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Morel - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Morel - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Merel van der Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  12. Hyst - Belangrijk (ToM Live Edition)
  13. Vera Sola - Bad Idea
  14. Rosalie - Hopeless
  15. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Timber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Sam Lee - Bushes and Briars (albumtip van de week: Songdreaming)
  19. Morel - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Morel - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Taj Mahal Sextet - Queen Bee

Taste of Music speellijst 698 (RC: 112) Datum: 27/03/2024 Week 13

  1. Aiofe O'Donavan - All My Friends
  2. Flora - Paris
  3. Flora - Without A Warning
  4. Rosali - My Kind
  5. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Vera Sola - The Line (albumtip van de week: Peacemaker)
  9. Het Zesde Metaal - Ploegsteert
  10. Mooneye - Another Fool
  11. Bernadette Pires - Happy Life
  12. Sam Lee - Meeting Is A Pleasant Place
  13. Before the Moon Arrived - Seventh Sister
  14. Malvin Moskalez - Ghosts
  15. Vera Sola - Desire Path (albumtip van de week: Peacemaker)
  16. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Salmonella - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. The Mystics, Jerry Portnoy - Mighty Love
  20. Joanne Shaw Taylor - I've Been Loving You Too Long
  21. Strow - Back Then (ToM Live Edition)
  22. Bluai - Teeth
  23. Adrianne Lenker - Ruined

Taste of Music speellijst 697 (RC: 111) Datum: 20/03/2024 Week 12

  1. Het Zesde Metaal - Benauwd
  2. Yvet vd Tuin - Another World
  3. Bernard Hering - Colorado
  4. Taylor McCall - Mellow Man
  5. JJ Grey and Mofro - On A Breeze (albumtip van de week: Olustee)
  6. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Trudy Lynn - Thru Chasin' You
  10. Jeff Fetterman - Bottle Full Of Blues
  11. Bernadette Pires - Happy Life
  12. Hyst - Rijp (ToM Live Edition)
  13. Hilin - Cope
  14. Merel van de Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  15. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Mendomusic- Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. JJ Grey and Mofro - Seminole Wind (albumtip van de week: Olustee)
  19. Java/Webster - Out Of My Mind
  20. Mooneye - Another Fool
  21. Thomas Dybdahl - Grafitti Boy
  22. Cape Sleep - Boy Scout
  23. Vera Sola - Bad Idea
  24. Sprints - Heavy

Taste of Music speellijst 696 (RC: 110) Datum: 13/03/2024 Week 11

  1. Jeff Talmadge - Hurricane
  2. Before the Moon Arrived - Barbed Wire
  3. Katja Kruit - Last Goodbye
  4. P.J.M. Bond - My Old Man
  5. Cape Sleep - Vienna In The Rain (albumtip van de week: Video Days)
  6. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Taj Mahal and the Hula Blues Band - Queen Bee
  10. Gene Deer - Midnight Healing
  11. Bernadette Pires - Happy Life
  12. Merel vd Keer - Bending Rules (ToM Live Edition)
  13. A.A. Williams - Into My Arms
  14. Nick Cave and The Bad Seeds - Wild God
  15. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Bernard Hering - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Cape Sleep - The Movers (albumtip van de week: Video Days)
  19. Manu Delago - Paintings On The Wall
  20. Mooneye - Too Fast
  21. Zimmerman - Doing Nothing
  22. Adrianne Lenker - Sadness As A Gift

Taste of Music speellijst 695 (RC: 109) Datum: 06/03/2024 Week 10

  1. Cape Sleep - Boy Scout
  2. Het Zesde Metaal - Tid van Ton
  3. Eefje de Visser - Heimwee
  4. The Bony King of Nowhere - Almost Invisible
  5. Mooneye - Lover To Stranger (albumtip van de week: Come With Me and Hide)
  6. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Dave Hole - North West Blues
  10. The Duke Robillard Blues Band - Love Slipped In
  11. Better Joy - Dead Plants
  12. Bane Grams - The River (ToM Live Edition)
  13. Phosphorescent - Revelator
  14. A.A. Williams - Where Is My Mind
  15. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Hyst - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Mooneye - New Skin (albumtip van de week: Come With Me and Hide)
  19. Zimmerman - How Much I Love You
  20. Our Man in the Field - Silver Linings
  21. Hana Fatur - Satellite (ToM Live Edition)
  22. Vera Sola - Get Wise
  23. JJ Grey and Mofro - On A Breeze

Taste of Music speellijst 694 (RC: 108) Datum: 28/02/2024 Week 09

  1. Our Man in the Field - Go Easy
  2. Aõ - Avo
  3. Daisy Cools - Almodovar
  4. Hayden - Damn This Feeling
  5. Taylor McCall - Rolling Stoned Again (albumtip van de week: Mellow War)
  6. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Kevin Burt & Big Medicine - Let Us Love
  10. Joe Bonamassa - Mind's Eye
  11. Hana Fatur - Satelite (ToM Live Edition)
  12. Merel van de Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  13. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  14. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Dusty Stray - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Morel - Metropolis
  18. JJ Grey and Mofro - Olustee
  19. P.J.M. Bond - Soldier's Home
  20. Taylor McCall - Mellow man
  21. Bony King of Nowhere - Falling Into Place
  22. Zimmerman - Noemi
  23. Porcelain ID - You Are The Heaven
  24. The Polyphonic Spree - Wishfull Brave And True

Taste of Music speellijst 693 (RC: 107) Datum: 21/02/2024 Week 08

  1. Creedence Clearwater Revival - Penthouse Pauper
  2. Nancy Dutra - Nowhere Left To Fall
  3. Before the Moon Arrived - Barbed Wire
  4. Het Zesde Metaal - Den Tijd Die Ons Nog Rest
  5. Grandaddy - Long As I'm Not The One (albumtip van de week: Blu Wav)
  6. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Jeremy Spencer - It Hurts Me Too
  10. Laurence Jones - Thunder in the Sky
  11. Bernard Hering - Only a Broken Heart Away
  12. P.J.M. Bond - Mr and Mrs Elliot
  13. Dusty Stray - Happy Song
  14. Harp - A Fountain
  15. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Strow - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Grandaddy - Watercooler (albumtip van de week: Blu Wav)
  19. Tapir- Untitled
  20. Lucia - Never Seen You Cry
  21. Chris Stapleton - Trust
  22. Merel van de Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  23. Bombino - Akhar Zaman
  24. Black Leather Jacket - Suck It Up
  25. Sahra Halgan - Sharaf

Taste of Music speellijst 692 (RC: 106) Datum: 14/02/2024 Week 07

  1. The Bony King of Nowhere - Everybody Knows
  2. Het Zesde Metaal - De Zaden Van Morgen
  3. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Tom Odell - Black Friday
  7. Before The Moon Arrived - Complicated (albumtip van de week: Dreams)
  8. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Walter Trout ft Beth Hart - Broken
  12. Brad "Guitar" Wilson - Nobody Knows You When You're Down And Out
  13. Kesang Marstrand - Carry On Crickets
  14. Kate Maki - Out back
  15. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Hana Fatur - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Aõ - Crowd
  19. Before The Moon Arrived - Secret (albumtip van de week: Dreams)
  20. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Cassandra Sterling- Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Katja Kruit - Having My Cake And Eating It (ToM Live Edition)
  24. Tapir - Gymnopedie
  25. Sprints - Adore Adore Adore 

Taste of Music speellijst 691 (RC: 105) Datum: 07/02/2024 Week 06

  1. Erwin Java/Sean Webster - Take Your Time
  2. Het Zesde Metaal - Alles Moet Veranderen
  3. Bill Ryder-Jones - I Hold Something In My Hand
  4. Loverman - Would
  5. The Bony King of Nowhere - Falling Into Place (albumtip van de week: Everybody Knows)
  6. Bibi Milanese - Song For Marco (ToM Live Edition)
  7. Hilin - Me And The Moon (ToM Live Edition)
  8. Crowbars - To The Ground (ToM Live Edition)
  9. The Teskey Brothers - Rain
  10. Susan Tedeschi - Just Won't Burn
  11. Selma Peelen - Pinky Swear (ToM Live Edition)
  12. Before the Moon Arrived - Secrets (ToM Live Edition)
  13. P.J.M. Bond - Indian Camp
  14. Israel Nash - Lost In America
  15. Elce - Zachtjes (ToM Live Edition)
  16. Job Den Dulk - Zachtjes Lokt Het Water (ToM Live Edition)
  17. Deb Jacobs Blues Band - Send The Man An Angel (ToM Live Edition)
  18. The Bony King of nowhere - Erase Falling Into Place (albumtip van de week: Everybody Knows)
  19. Aõ - Mulher
  20. Katja Kruit - Having My Cake And Eating It (ToM Live Edition)
  21. Baker-Miller Noir - Sober (ToM Live Edition)
  22. TC Chi - The Dance (ToM Live Edition)
  23. Michael Nau - Comes To Pour
  24. Scott McMicken and the Ever-expanding - What about now?
  25. Deli Teli - Tsiftetelli 1969
  26. Sahra Halgan - Sharaf 

Taste of Music speellijst 690 (RC: 104) Datum: 31/01/2024 Week 05

  1. Wende - Alles Weggeven
  2. Exit North - Your Story Mine
  3. Fleur Lion - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Fleur Lion - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Fleur Lion - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Bill Ryder - Jones - This Can't Go On
  7. Het Zesde Metaal - Nog Maar begonnen
  8. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Joanne Shaw Taylor - A Good Goodbye
  12. Omar & The Howlers - Clarksdale Mississippi
  13. Armand van Wyck - Nothing To Declare
  14. Katja Kruit - Last Goodbye (ToM Live Edition)
  15. Sophie Bell - Ik Wil Bij Je Zijn (ToM Live Edition)
  16. Mari Ova - Keep Me On This Planet (ToM Live Edition)
  17. Bill Ryder - Jones - Christinha
  18. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Elce - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Elephant - Bullets
  23. Gidiki - Helios/Itia

Taste of Music speellijst 689 (RC: 103) Datum: 24/01/2024 Week 04

  1. Katja Kruit - Hey, How Are You?
  2. Wies - Barman
  3. Wende - De Zon Komt Op
  4. Noah Derksen - Tennessee Lines
  5. Het Zesde Metaal - Het Langste Jaar (albumtip van de week: Het Langste Jaar)
  6. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Sam Meyers - I Got The Blues
  10. Jo Harman and Company - Underneath the River
  11. Hilin - Romance With a Shotgun (ToM Live Edition)
  12. Bane Grams - Louisiana (ToM Live Edition)
  13. Katell - Liberté
  14. Zaho de Sagazan - Suffisamment
  15. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Sophie Bell - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Het Zesde Metaal - Den Tijd Die Ons Nog Rest (albumtip van de week: Het Langste Jaar)
  19. Bill Ryder-Jones - A Bad Wind Blows In My Heart pt3
  20. Loek vd Berg - Wayfarer
  21. Elephant - The Morning
  22. Loverman - Tinderly
  23. Michael Nau - Painting A Wall
  24. Deli Teli - Boumpam 

Taste of Music speellijst 688 (RC: 102) Datum: 17/01/2024 Week 03

  1. Puma Blue - Hounds
  2. Pitou - Angel
  3. Johnny Flynn and Robert MacFarlane - The Sun Also Rises
  4. Bill Ryder-Jones - This Can't Go On
  5. The Polyphonic Spree - Got Down To The Soul (albumtip van de week: Salvage Enterprise)
  6. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Grandpa Elliot - Ain't Nothing You Can Do
  10. Snowy White and the White Flames - Headful of Blues
  11. Hilin - Dragon Eyes
  12. Katja Kruit - Last Goodbye
  13. Aõ - More
  14. Hydrogen Sea - Candy
  15. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Selma Peelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. The Polyphonc Spree - Give Me Everything (albumtip van de week: Salvage Enterprise)
  19. OXN - The Trees They Do Grow High
  20. P.J.M. Bond - Mr and Mrs Elliot
  21. Frankie and The Witch Fingers - Mild Davis
  22. Black Leather Jacket - Darts 

Taste of Music speellijst 687 (RC: 101) Datum: 10/01/2024 Week 02

  1. Exit North - In The Game
  2. Katja Kruit - Fast Forward (albumtip van de week: Live A Little More)
  3. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Johnny Flynn and Robert MacFarlane - The Sun Also Rises
  7. The Teskey Brothers - Carry You
  8. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Sunjay - Built For Comfort
  12. Dr. Wu' ... and Friends - Storm Watch Warning
  13. Mick Flannery - Morning Rain
  14. Christian Kjellvander - Western Hemisphere
  15. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Gerben Gerrit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Katja Kruit - Last Goodbye (albumtip van de week: Live A Little More)
  19. Johnny Flynn and Robert MacFarlane - The Sun Also Rises
  20. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Hilin - Live op het grote podium van Radio Capelle

Taste of Music speellijst 686 (RC: 100) Datum:03/01/2024 Week 01

  1. Exit North - The Unforeseen
  2. Nina Lynn - Conwy Bay
  3. Harp - Silver Wings
  4. Floris Francis Arthur - Love Like We Used To
  5. Loverman - Ballad Of The Songbirds (albumtip van de week: Lovesongs)
  6. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Eric Clapton - River Of Tears
  10. Robert Ealey - Part Time Love
  11. Before the Moon Arrived - Barbed Wire (ToM Live Edition)
  12. Job den Dulk - Dinsdag (ToM Live Edition)
  13. Elephant - April
  14. Johnny Flynn & Robert MacFarlane - Burial Blessing
  15. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Katja Kruit - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Loverman - Into The Tight (albumtip van de week: Lovesongs)
  19. P.J.M. Bond - The Butler
  20. Jeffrey Martin - Quiet Man
  21. Margo Cilker - I Remember Carolina
  22. Ão - Avó

Taste of Music speellijst 685 (RC: 99) Datum:20/12/2023 Week 51

  1. Marble Sounds - A New Breeze
  2. Aure - Suddenly
  3. The Bony King of Nowhere - Like Lovers Do
  4. Meskeren Mees - Joe
  5. Dijf Sanders - Knight In The Panther Skin (albumtip van de week: Supra)
  6. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Orianthi - Blues Won't Leave Me Alone
  10. Tony Tucker - The Old Man, the Strat and the Swamp
  11. Isolde Lasoen - Bed and Breakfast
  12. Mooneye - Big Enough
  13. Tin Fingers - Misstep
  14. Het Zesde Metaal - Het Langste Jaar
  15. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Amanda Almeida - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Dijf Sanders - Mingrelian Song (albumtip van de week: Supra)
  19. Echo Beatty - The Silence
  20. Ivy Falls - Strang Way
  21. Ão - Mulher

Taste of Music speellijst 684 (RC: 98) Datum:13/12/2023 Week 50

  1. Wende - Lege Stoelen
  2. Tin Finger - LSD
  3. Elephant - The Morning
  4. Mitski - The Deal
  5. Aure - The Line (albumtip van de week: A Few Notes)
  6. Nina - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Nina - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Robbert Duijf - Love to See You Cry
  9. Ronnie Earl & The Broadcasters - I'll Take Care Of You
  10. Oxblood - Moonlight Train
  11. Sy-Ki - Patronise
  12. Boygenius - Not Strong Enough
  13. Loverman - Into The Night
  14. Nina - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Nina - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Aure - Dans Le Plaine (albumtip van de week: A Few Notes)
  17. Zaho De Sagazan - La Symphonie des Eclairs
  18. Harp - I Am The Seed
  19. ØXN - Love Henry
  20. Chris Stapleton - White Horse
  21. Frankie and the Witchfingers - Futurephobic
  22. Black Leather Jacket - Suck It Up
  23. Gidiki - Afoussis
  24. Thrax Punks - Koukounouda
  25. Banda Entopica - Monokontylia
  26.  

Taste of Music speellijst 683 (RC: 97) Datum: 06/12/2023 Week 49

  1. Hania Rani - Moans
  2. Other Lives - E Minor
  3. Before the Moon Arrives - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Before the Moon Arrives - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Before the Moon Arrives - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. De Toegift - De Woonwijk
  7. Tin Fingers - Goodnight Piano (albumtip van de week: Rock Bottom Ballads)
  8. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Lara Price Band - Crazy
  12. The Meltdown - Colours in the Sky
  13. Deb Jacobs Blues Band - High Heel Blues (ToM Live Edition)
  14. Maya Weber - Atmosphere
  15. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Mari Ova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Tin Fingers - Misstep (albumtip van de week: Rock Bottom Ballads)
  19. Cherry Hayes - Better Than My Exes
  20. Aure - The Line
  21. Will Butler and Sister squares - Arrow of Time
  22. Dijf Sanders - Water of Chailuri

Taste of Music speellijst 682 (RC: 96) Datum:22/11/2023 Week 47

  1. Gregory Alan Isakov - Watchman
  2. Ão - Avo
  3. Mitski - The Frost (albumtip van de week: The Land Is Inhospitable And So Are We)
  4. Daisy Cools - My Saviour, She (Interview met Daisy)
  5. Daisy Cools - Not Here (Interview met Daisy)
  6. The Bullfight ft Daisy Cools - All That's Left
  7. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Mykki - Give Me
  11. Tim Knol - Carry On
  12. P.J.M. Bond - Mr and Mrs Elliot
  13. Elephant - The Morning
  14. Mitski - My Love Mine All Mine (albumtip van de week: The Land Is Inhospitable And So Are We)
  15. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Cherry Hayes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Christone "Kingfish" Ingram - Believe These Blues
  19. Laurence Jones - Thunder In The Sky
  20. The Session Kings - So Far So Good
  21. The National ft Bon Iver - Weird Goodbyes
  22. Will Butler & Sister Squares - Long Grass

Taste of Music speellijst 681 (RC: 95) Datum:15/11/2023 Week 46

  1. The Red Devils - I Wish You Would
  2. Ão - Mulher
  3. Isaac Roux - White Rose
  4. Daan - Brand New Truth
  5. Bombino - Darfuq
  6. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Morel - If I would be a man,
  10. Cherry Hayes - Catching Feelings
  11. Gregory Alan Isakov - Appaloosa Bones
  12. Elephant - The Morning
  13. Mdou Moctar - Africa Victime
  14. Bombino - Nik Sant Awamha
  15. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Debs Jacobs Blues Band - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. John Mays - I Found A Love
  19. Ruben Hoeke Band - Love is Blindless
  20. North Mississippi Allstars - Goin' Down South

Taste of Music speellijst 680 (RC: 94) Datum:08/11/2023 Week 45

  1. Maple Glider - Suprises
  2. Hania Rani - Hello
  3. Matthew and the Atlas - Nineteen
  4. Het Zesde Metaal - Het Langste Jaar
  5. Glen Hansard - Ghost
  6. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Tinsley Elles - Everything And Everyone
  10. Jimmy Barnes ft Tina Arena, Jo Bonamassa - Stone Cold
  11. Daan - Icon
  12. Ão - Guardar
  13. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  14. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Crowbars - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Elephant - Better Man
  17. Timber Timbre - Sugar Land
  18. Glen Hansard - Bearing Witness
  19. Wies - Leugenaar 2
  20. Selma Peelen - I Know You Now
  21. Sterre Weldring - Troubled
  22. Grandaddy - Watercooler
  23. Cashmyra - Los Vast

Taste of Music speellijst 679 (RC: 93) Datum:01/11/2023 Week 44

  1. Sophie Jamieson - Empties
  2. Hania Rani - Ultrata
  3. Glen Hansard - Ghost
  4. Matthew and the Atlas - You See It All
  5. Mick Flannery - Machine (albumtip van de week: Goodtime Charlie)
  6. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Mell & Vintage Future - I Was Wrong
  10. James Armstrong - Hard, Hard Blues
  11. Youth Lagoon - The Sling
  12. Lo Moon - Dream Never Dies
  13. Katell - Nous Deux
  14. Ão - Avo
  15. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Maya Lizz - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Dylan LeBlanc - Dust
  19. Mick Flannery - Goodtime Charlie (albumtip van de week: Goodtime Charlie)
  20. Dusty stray - Happiness Strikes
  21. Inke - De Jacht
  22. Marble Waves - Lovesick
  23. Will Butler + Sister Squares - Stop Talking
  24. Bombino - Si Chilan
  25. Baroness - Last Word 

Taste of Music speellijst 678 (RC: 92) Datum:25/10/2023 Week 43

  1. Mui Zyu - Ghost With a Peach Skin
  2. Sophie Jamieson - Sink
  3. Het Zesde Metaal - Het Langste Jaar
  4. Mick Flannery - Neon Tonight
  5. Timber Timbre - Stops (albumtip van de week: Lovage)
  6. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Robben Ford & The Blue Line - Start It Up
  10. Floyd Lee & His Mean Blues Band - Mean Blues
  11. Before the Moon Arrived - Secret
  12. Dusty Stray - Happiness Strikes
  13. Marble Waves - On and On
  14. Mell & Vintage Future - Call My Name
  15. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Greyson Pure - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Timber Timbre - Ask The Community (albumtip van de week: Lovage)
  19. The Slow Show - Learning To Dance
  20. Ão - Mulher
  21. Deli Teli - Chily Chily

Taste of Music speellijst 677 (RC: 91) Datum:18/10/2023 Week 42

  1. Josh Ritter - Harrisburg
  2. A.S. Fanning - Mushroom Cloud
  3. Hamish Hawk - Elvis Look a Like Shadows
  4. Mick Flannery - The Fact
  5. Ão - Avo (albumtip van de week: Ao Mar)
  6. P.J.M. Bond - Cross Country Snow
  7. Mell & Vintage Future - Call My Name
  8. John Mayall & The Bluesbrakers - The Mists Of Time
  9. Maya Weber - November
  10. Eva Roos - Samen Alleen
  11. Greyson Pure - The Hunted
  12. Elephant - The Morning
  13. Ão - Crowd (albumtip van de week: Ao Mar)
  14. Wende - Laat mij het zijn
  15. Marble Waves - On and On
  16. Timber Timbre - Stops
  17. Malvin Moskalez - Ghosts
  18. Inke - Kruimels op tafel (ToM Live Edition)
  19. Dusty Stray - Lists
  20. Mitski - Bug Like an Angel
  21. Youth Lagoon - The Sling
  22. Bombino - Darfuq
  23. Deli Teli - Ekso Dertia

Taste of Music speellijst 676 (RC: 90) Datum:11/10/2023 Week 41

  1. Timber Timbre - Sugar Land
  2. Eva van Manen - Hoop met jou
  3. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. P.J.M. Bond - Mr. and Mrs. Elliot
  7. Danielle Nicole - Cry No More
  8. Will Johnson - Sinker, Singing (albumtip van de week: No Ordinary Crown)
  9. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  12. Thorbjørn Risager & The Black Tornado - Navigatie Blues
  13. Eva Roos - Samen Alleen
  14. Greyson Pure - The Hunted
  15. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Maya Weber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. C.S. Nielsen - I Cannot Share My Darkness
  19. Will Johnson - Tempest Time Again (albumtip van de week: No Ordinary Crown)
  20. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Nina Bailey - Live op het grote podium van Radio Capelle
  24. Ão - Mulher
  25. Deli Teli - Chilly Chilly
  26. Gidiki - Afoussis

Taste of Music speellijst 675 (RC: 89) Datum: 04/10/2023 Week 40

  1. Josh Ritter - Idaho
  2. Youth Lagoon - The Sling
  3. Ão - Mulher
  4. Tim Knol - Dance With Me
  5. P.J.M. Bond - Soldier's Home (albumtip van de week: In Our Time)
  6. Larry Garner - Another Bad Day
  7. John Ilsley - Streets Of Heaven
  8. Barnsteen ak Amber Kamminga - Valse Nostalgie
  9. Allison Jutta - Better
  10. Eva van Manen - Wie Weet Nou Alles
  11. Wende - Sterrenlopen
  12. Rover Music - Make It Happen
  13. Theo Sieben - Born To Die
  14. P.J.M. Bond - The End of Something (albumtip van de week: In Our Time)
  15. Will Johnson - Conduct
  16. Mitski - The Frost
  17. Tc Chi - The Dance
  18. Nadine - Gibraltar (ToM Live Edition)
  19. Baker-Miller Noir - Ashes (ToM Live Edition)
  20. A.S. Fanning - Carmelita
  21. Ahmed Ben Ali - Yarait
  22. Bombino - Tar Hani
  23. Deli Teli - Chilly Chilly 

Taste of Music speellijst 674 (RC: 88) Datum: 27/09/2023 Week 39

  1. The Handsome family - The King of Everything
  2. Mitski - Heaven
  3. Pitou - Angel
  4. Eva van Manen - Niet voor mij
  5. Wende - Bloed in mijn bloed (albumtip van de week: Sterrenlopen)
  6. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Jessy Martens & Band - Touch My Blues Away
  10. David Fields - Pocket Full Of Dust
  11. The Handsome family - The King of Everything
  12. Matt Elliot - What It Is
  13. Nachteind - Nooit een deel
  14. Kimmy June - Jealous
  15. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Annika Brug - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Barnsteen / Amber Kamminga - Zilver
  19. Wende - Dit is alles (albumtip van de week: Sterrenlopen)
  20. P.J.M. Bond - The End of Something
  21. Tim Knol - Carry On
  22. Will Johnson - Sinker Singing
  23. The Hives - Smoke and Mirrors
  24. Gidiki - Artemonas 

Taste of Music speellijst 673 (RC: 87) Datum: 20/09/2023 Week 38

  1. The Handsome Family - Skunks
  2. Tim Knol - Maybe
  3. PJM Bond - The Buttler
  4. Merel van der Keer - Buffalo
  5. Jalen Ngonda - That's All I Want From You (albumtip van de week: Come Around and Love Me)
  6. Marble Waves - Let Me Fall
  7. Dusty Stray - Special
  8. Maya Weber - Nachtclub
  9. Eva van Manen - De Diepte In
  10. Bibi Milanese - Song for Marco (ToM Live Edition)
  11. Nadine - Gibraltar (ToM Live Edition)
  12. Jalen Ngonda - Please Show Me (albumtip van de week: Come Around and Love Me)
  13. Antoinette and The Bluebonnets - Back Together
  14. Wende - Sterrenlopen
  15. Spellling - Under The Sun
  16. Baker-Miller Noir - Ashes (ToM Live Edition)
  17. Job den Dulk - Feniks in de Lucht (ToM Live Edition)
  18. TC Chi - The Dance (ToM Live Edition)
  19. Methoxy - Forever Yours (ToM Live Edition)
  20. The Coral - That's Where She Belongs
  21. Banda Entopica - Monokontylia
  22. The Hives - Smoke & Mirrors

Taste of Music speellijst 672 (RC: 86) Datum: 13/09/2023 Week 37

  1. Pitou - Animal
  2. A.S. Fanning - Carmelita
  3. Eva Roos - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Eva Roos - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. PJM Bond - The End Of Something
  6. Great Lake Swimmers - I Tried To Reach You (albumtip van de week: Uncertain Country)
  7. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. J.L. Fulks - Honey, Ain't That Love
  11. Phantom Blues Band - Blues How They Linger
  12. Merel van der Keer - Freetown
  13. Eva van Manen - Slowmotion
  14. Eva Roos - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Eva Roos - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Tim Knol - Brand New Day
  17. Great Lake Swimmers - Swimming Like Flying (albumtip van de week: Uncertain Country)
  18. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Antoinette Hommerson - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Nadine - Gibraltar
  22. Ezgi Koroklu - Darbuka Dum
  23. Maya Weber - Nachtclub
  24. Thrax Punks - Margoudi 

Taste of Music speellijst 671 (RC: 85) Datum: 06/09/2023 Week 36

  1. Bombino - Tar Hani
  2. Tony T. C. Coleman - Tony T.C. Cole-man Shuffle
  3. A.J. Plug - Chew Chew Chew
  4. Alasca - In Medias Res
  5. Tim Knol - To the Darkness (albumtip van de week: Long live Your Friends)
  6. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Eliza Skelton - One Daughter
  10. Elephant - Bird's Eye View
  11. Maya Weber - Enlarged Pupil Eyes
  12. Baker Miller Noir - The Night
  13. Merel van der Keer - Phoenix
  14. Nina Lynn - Lilith
  15. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. P.J.M. Bond - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Tim Knol - Long live Your Friends (albumtip van de week: Long live Your Friends)
  19. Timo de Jong - Heart At Rest
  20. Marc Broussard - Locked Up In Jail
  21. Gregory Alan Isakov - Watchmen
  22. Ezgi Koroklu - Darbuka Dum
  23. Inna de Yard - Africa
  24. Ahmed Ben Ali - Subhana

Taste of Music speellijst 670 (RC: 84) Datum: 30/08/2023 Week 35

  1. Bombino - Azamine Tillade
  2. Nina Lynn - The Wolf
  3. A.S. Fanning - Mushroom Cloud
  4. Josh Ritter - Strong Swimmer
  5. Gregory Alan Isakov - Terlingua (albumtip van de week: Appaloosa Bones)
  6. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Joe Louis Walker met Keb' Mo' - Old Time Used To Be
  10. Kenny Neal - Funky How Time Slips Away
  11. Annika Brug - Sharkpond
  12. Ezgi - Darbuka Dum
  13. P.J.M. Bond - The End of Something
  14. Yvet vd Tuin - Klein Geluk
  15. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. J.M. Baccus - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Gregory Alan Isakov- Appaloosa Bones (albumtip van de week: Appaloosa Bones)
  19. Sam Blasucci - Paradise
  20. Hamish Hawk - The Mauritian Badminton Doubles Champion 1978
  21. Luke Elliot - William Tell
  22. DeWolff - Wontcha Wontcha
  23. The Hives - Bogus Operandi
  24. Thrax Punks - KouKouNouda 

Taste of Music speellijst 669 (RC: 83) Datum: 23/08/2023 Week 34

  1. William the Conqueror - Somebody Else
  2. Niklas Paschburg - Serafico
  3. The Japanese House - Boyhood
  4. Sam Burton - Long Way Around
  5. Cut Worms - Ballad of the Sky King (albumtip van de week: Cut Worms)
  6. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Omar And The Howlers - Honest I Do (feat. Gary Clark Jr.)
  10. Layla Zoe met Henrik Freischlader - The Lily
  11. Nadine - Gibraltar (ToM Live Edition)
  12. Inke - De Jacht
  13. Maya Weber - Nachtclub
  14. Merel van de Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  15. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Baker Miller Noir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Cut Worms- Living Inside (albumtip van de week: Cut Worms)
  19. The Milk Carton Kids - Body and Soul
  20. Activity - Careful, Let's Sleepwalk
  21. Lightning Dust - Run
  22. Syml - Believer
  23. Luke Elliot - What It Is
  24. The Hives - Smoke and Mirrors
  25. Thrax Punks - Aygerinos 

Taste of Music speellijst 668 (RC: 82) Datum: 16/08/2023 Week 33

  1. The Flaming Lips - Suddenly Everything Has Changed
  2. Josh Ritter - Black Crown
  3. A.S. Fanning - Carmelita
  4. Youth Lagoon - Idaho Alien
  5. ANOHNI and the Johnsons - Silver Of Ice (albumtip van de week: My Back Was a Bridge for You to Cross)
  6. Alysha Deanne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Alysha Deanne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Tedeschi Trucks Band - Trey Anastasio - Layla
  9. Lonnie Mack - Camp Washington Chile / If You Have To Know
  10. Merel van der Keer - Freetown (ToM Live Edition)
  11. PJM Bond - Big Two Hearted River Part2
  12. Eva van Maanen - Amen
  13. De Toegift - De Woonwijk
  14. Echo Beatty - Laying low
  15. Alysha Deanne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Alysha Deanne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Alysha Deanne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Activity - Where The Art Is Hung
  19. ANOHNI and the Johnsons - It Must Change (albumtip van de week: My Back Was a Bridge for You to Cross)
  20. Inke - De Jacht
  21. Inna de Yard ft Keith and Tex - Down The Street
  22. Bombino - Amidinine 

Taste of Music speellijst 667 (RC: 81) Datum: 09/08/2023 Week 32

  1. Merel van der Keer - Phoenix
  2. Matt Elliot - What It Is
  3. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Youth Lagoon - The Sling
  7. Layng Martine jr. - Suburban Lament (albumtip van de week: Music Man)
  8. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Popa Chubby - Motorcycle Mama
  12. Dusty Stray - Lists
  13. Anne - Enige Wat Helpt
  14. Christone "Kingfish" Ingram - Empty Promises
  15. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Inke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Sam Burton - Pale Blue Light
  19. Layng Martine jr. - Let The World Go By (albumtip van de week: Music Man)
  20. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. 5etra - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Vera Bon - In M'n Hoofd
  24. Antoinette Hommerson - Back Together
  25. Inna de Yard - Truth & Rights
  26. Gidiki - Afoussis 

Taste of Music speellijst 666 (RC: 80) Datum: 02/08/2023 Week 31

  1. Anohni and the Johnsons - Silver of Ice
  2. Beth Bombara - Lonely Walls
  3. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Arborist - Matisse
  7. Sam Burton - Long Way Around (albumtip van de week: Dear Departed)
  8. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Debbie Davies - Blue & Lonesome
  12. Blues Company - Run Your Finger Trough My Hair
  13. Dusty Stray - Lists
  14. Tilia Ember - Morning Song
  15. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Yvet vd Tuin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Layng Martine jr - Music Man
  19. Sam Burton - Maria (albumtip van de week: Dear Departed)
  20. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Job den Dulk - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. 5etra - Inside My Head
  24. Baker Miller Noir - The Night
  25. Ahmed Ben Ali - Ghali
  26. Inna de Yard - Fire Burn 

Taste of Music speellijst 665 (RC: 79) Datum: 26/07/2023 Week 30

  1. Daughter - Dandelion
  2. Youth Lagoon - Idaho Alien
  3. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Olivia Dean - Dangerously Easy
  7. The Teskey Brothers - London Bridge (albumtip van de week: The Winding Way)
  8. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Baba Blues - St. James Infirmery
  12. Dr. Project Point Blank - A Song For V
  13. Maya Weber - No Time To Lose
  14. Job van den Dulk - Wat Een Leven
  15. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Merel van de Keer- Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Luke Eliot - I (Who Have Nothing)
  19. The Teskey Brothers - I'm Leaving (albumtip van de week: The Winding Way)
  20. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Olivia Degen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Tilia Ember/Laura vanden Heede - Night and Day
  24. Ahmed Ben Ali - Ghali

Taste of Music speellijst 664 (RC: 78) Datum: 19/07/2023 Week 29

  1. Elephant - Midnight in Manhattan
  2. De Toegift - Nollestrand
  3. Hamish Hawk - Elvis Look Alike Shadows
  4. Youth Lagoon - The Sling (albumtip van de week: Heaven is a Junkyard)
  5. Marble Waves - Lovesick
  6. Olav and the Blues Cruise - Let it Die
  7. Janiva Magness - You Where Never Mine
  8. Lucia Hakbijl - Our Logic
  9. Pitou - Animal
  10. Japanese House - Boyhood
  11. Katell - Cést Jamais Bon
  12. Before the Moon Arrived - Secret
  13. Maya Weber - Nachtclub
  14. Merel vd Keer - Ghost in the Storm
  15. Leif de Leeuw - Melissa
  16. Jessica Lee and the Alchemist - One Only Thing
  17. Lightning Dust - Run
  18. The National - Eucalyptus
  19. Rover Music - Make it Happen
  20. Yes - Cut from the Stars
  21. Texas Renegade - Stone in the River
  22. Joanne Shaw Taylor - Jealousy

Taste of Music speellijst 663 (RC: 77) Datum: 21/06/2023 Week 25

  1. Nathalie Merchant - The Feast Of Saint Valentine
  2. Pietra Montecocorvino - Comme Facette Mametta
  3. Katell - C'est Jamais Bon
  4. Susanne Sundfor - Runa
  5. Lightning Dust - Feel That (albumtip van de week: Nostalgia Killer)
  6. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Before The Moon Arrived - Secret
  10. Luka Eyrie - Nooit Alleen
  11. Durand Jones - I Want You
  12. Marc Broussard - Dreamer
  13. Josh Ritter - Horse No Rider
  14. De Toegift - Nollestrand
  15. Kirk Fletcher - Found love
  16. Jessica Lee & The Alchemist - One Only Thing
  17. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Berber - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Lightning Dust - Wrecked (albumtip van de week: Nostalgia Killer)
  21. Great Lake Swimmers - Moonlight, Stay Above
  22. Matisyahu - King Without A Crown
  23. Mighty Sparrow And Byron Lee - Maria
  24. Fantan Mojah - Thanks And Praise
  25. Ahmet Ben Ali - Yarait 

Taste of Music speellijst 662 (RC: 76) Datum: 14/06/2023 Week 24

  1. Nathalie Merchant - Big Girls
  2. Matthew and The Atlas - The Waves
  3. Great Lake Swimmers - Swimming Like Flying
  4. Before the Moon Arrived - Secret
  5. Hayden - Are We Good (albumtip van de week: Are We Good)
  6. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Joanne Shaw Taylor - Jealousy
  10. Layla Zoe en Henrik Freischlader - Gemini Heart
  11. The Milk Carton Kids - All Of The Time In The World To Kill
  12. A.S. Fanning - Mushroom Cloud
  13. Mari Ova - You Keep Me On This Planet
  14. Eva van Maanen - Zwaartekracht
  15. The Veils - The Day I Meet My Murderer
  16. Sophie Straat - Geluk
  17. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Wij. Antoinette - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Hayden - On A Beach (albumtip van de week: Are We Good)
  21. Lightning Dust - Run
  22. Daisy Cools - Landlocked
  23. Altin Gun - Canim Oy
  24. Ploegendienst - Ik

Taste of Music speellijst 661 (RC: 75) Datum: 07/06/2023 Week 23

  1. Gregory Alan Isakov - Liar
  2. A.S Fanning - Carmelita
  3. Terrible sons - Easy Love (albumtip van de week: The Raft Is Not the Shore)
  4. Flora - Paris
  5. Before The Moon Arrived - Secret
  6. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Leif de Leeuw Band - Melissa
  10. Joe Robinson - People Get Ready
  11. Roo Panes - The Summer Isles
  12. Kristen Marie Holly - Baby Jane
  13. Nina Lynn - The Wolf
  14. Nikki de Hon/ F.E.E.L. - Choices
  15. The Veils - Rings of Saturn
  16. Terrible sons - Birdsong (albumtip van de week: The Raft Is Not the Shore)
  17. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Nadine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Timo de Jong - Heart At Rest
  21. Durand Jones - Sadie
  22. The Lathums - Lucky Bean
  23. Altin Gun - Leylim Ley
  24. Supercat - Don Dada
  25. Great Lake Swimmers - I Tried To Reach You

Taste of Music speellijst 660 (RC: 74) Datum: 31/05/2023 Week 22

  1. Spain - Because Your Love
  2. Maya Weber - Enlarged Pupil Eyes
  3. Eddie Chacon - Step By Step
  4. Terrible sons - Sunset Swimming
  5. Nina Lynn - Harvest Moon (albumtip van de week: A Taste Of The Wild)
  6. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Ruben Hoeke Band - Love Is Blindless
  10. Dynamite Blues Band - Strong Love
  11. Josh Ritter - In Fields
  12. The Veils - Someday My Love Will Come
  13. Hannah Jadagu - Lose
  14. Before the Moon Arrived - Secret
  15. Hayden - Are We Good
  16. Nina Lynn - Each Woman (albumtip van de week: A Taste Of The Wild)
  17. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Bibi Milanese - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Jimmy Diamond - Labels
  21. David Gilfillian - Love You Anyway
  22. My Morning Jacket - Libriarian
  23. Ploegendienst - Ik
  24. Dikke Dennis and the Rockers - Geen Reet Te Doen 

Taste of Music speellijst 659 (RC: 73) Datum: 24/05/2023 Week 21

  1. Eddie Chacon - Sundown
  2. Daughter - Dandelion (albumtip van de week: Stereo Mind Game)
  3. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Danielle Miraglia - Turtle Blues
  7. Eamonn McCormack - She Done Me Wrong
  8. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Nina Lynn - Lilith
  12. Timo de Jong - Forward
  13. Heather Woods Broderick - I Want To Go
  14. Daughter - Neptune (albumtip van de week: Stereo Mind Game)
  15. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Estée Moïse - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Feist - Hiding Out In The Open
  19. Hayden ft Feist - On A Beach
  20. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Queen Fun - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Dorthia Cottrell - Black Canyon

Taste of Music speellijst 658 (RC: 72) Datum:17/05/2023 Week 20

  1. Bob Stroger - Gonna Make Some Changes
  2. Big Bill Morganfield - Hot Love
  3. Hans van Lier - Sail On
  4. Maya Weber - Enlarged Pupil Eyes
  5. Youth Lagoon - The Sling
  6. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Eddie Chacon - Step By Step (albumtip van de week: Sundown)
  10. De Toegift - Zo Waren De Dagen
  11. Timo de Jong - Forward
  12. Oliver Pesch - Nothing To Sell
  13. Elce - Nieuw Begin
  14. Nina Lynn - The Wolf
  15. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Methoxy - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Eddie Chacon - Holy Hell (albumtip van de week: Sundown)
  19. Devon Gilfillian - Right Kind Of Crazy
  20. Alberta Cross - Glow In The Dark
  21. Manchester Orchestra - Letting Go
  22. Jimmy Diamond - In The Dark
  23. My Morning Jacket - Dondante 

Taste of Music speellijst 657 (RC: 71) Datum:10/05/2023 Week 19

  1. The Tragically Hip - New Orleans Is Sinking
  2. Patrick Watson - Dream For Dreaming
  3. The Weather Station - Free
  4. Hayden - Dissapear
  5. Feist - Borrow Trouble (albumtip van de week: Multitudes)
  6. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. The Jeff Healey Band - Lost in Your Eyes
  10. Sue Foley - The Ice Queen
  11. Maude Audet - Smells like Teen Spirit
  12. Ron Sexsmith - Flower Boxes
  13. Lightning Dust - Ran
  14. Feist - Hiding Out In The Open (albumtip van de week: Multitudes)
  15. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Maaike Giradin - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Timber Timbre - Troubles Comes Knocking
  19. Great Lake Swimmers - Merge, a Vessel, a Harbour
  20. Neil Young - Heart of Gold
  21. Wolf Parade - Lazarus Online
  22. Arcade Fire - Rebellion (Lies)
  23. Fucked Up - Broken Little Boys 

Taste of Music speellijst 656 (RC: 70) Datum: 03/05/2023 Week 18

  1. Julian Sas Band - County Jail Blues
  2. Stevie Ray Vaughan and Double Trouble - Ain't Gone 'N' Give Up On Love
  3. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Cherry Hayes - Catching Feeling
  7. Pitou - Knife (albumtip van de week: Big Tear)
  8. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. VanWyck - I Was Innocent
  12. De Toegift - De woonwijk
  13. Mykki - Give Me
  14. Pitou - Animal (albumtip van de week: Big Tear)
  15. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Anna Flore - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. I'm Kingfisher - Second Wave
  19. Johannes Is Zijn Naam - Johnny Will Be King
  20. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Caramel Eve- Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Scott McMicken and The Ever Expanding - What About Now?
  24. Fiep - Lucid Dreams
  25. My Morning Jacket - Run Thru

Taste of Music speellijst 655 (RC: 69) Datum: 26/04/2023 Week 17

  1. Joe Bonamassa - Happier Times (Live at Radio City)
  2. Gait Klein Kromhof ft Hans Teesink - Leaving at Daybreak
  3. DeWolff - Rosita
  4. Oliver Pesch - That Belt
  5. Hamish Hawk - Think of Us Kissing (albumtip van de week: Angel Numbers)
  6. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Roufaida - Kalimat
  10. Anne van Damme - Hush
  11. VanWyck - The Dragon
  12. A.S Fanning - Carmelita
  13. Pitou - Animal
  14. De Toegift - Nollestrand
  15. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Ingrid Verweijen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Scott McMicken and The Ever Expanding - Another One
  19. Hamish Hawk - Money (albumtip van de week: Angel Numbers)
  20. The Sunday Morning Jam Society - Black Dog Comin'
  21. The Veils - Rings of Saturn
  22. Other Lives - English Summer
  23. I'm Kingfisher - Glue

ToM / ProgRock speellijst 79 (RC: 01) Datum: 19/04/2023 Week 16

  1. Yes - Close To The Edge (Steven Wilson Remix)
  2. Franck Carducci - Asylum
  3. Riverside - Ultimate Trip
  4. Steven Wilson - Ancestral
  5. Happy the Man - Service With A Smile
  6. Kayak - Out Of This World
  7. Knight Area - The Enemy Within
  8. Yes - Cut From The Stars
  9. Collapse - Spiral Down
  10. Genesis - Domino Medley (Remastered 2007)
  11. Gentle Giant - Memories Of Old Days

Taste of Music speellijst 654 (RC: 68) Datum: 12/04/2023 Week 15

  1. Warner Williams Live with Jay Summerour - I Got A Woman
  2. Rudy Rotta ft Carey Bell - Mama Save The Children
  3. Marc Broussard ft Joe Bonamassa - That;s What Love Will Make You Do
  4. Scott McMicken and The Ever Expanding - What About Now
  5. Damien Jurado - Neiman Marcus (albumtip van de week: Sometimes You Hurt The Ones You Love)
  6. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  7. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle  
  8. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  9. Pitou - Animal
  10. Big Thief - Certainly
  11. Alison Jutta - Beautiful Mistake
  12. Nagasaki Swim - American Dipper
  13. Elephant - Bird's Eye View
  14. The Golden Dregs - American Airlines
  15. Oliver Pesch - Shelly (Lollapalooza)
  16. Damien Jurado - James Hoskins (albumtip van de week: Sometimes You Hurt The Ones You Love)
  17. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  18. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  19. Sterre Elizabeth - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  20. The Hold Steady - Carlos Is Crying
  21. Altin Gun - Su Siziyor
  22. Prins S & de Geit - Nacht
  23. Damine Jurado - Mr. Frank Dell (albumtip van de week: Sometimes You Hurt The Ones You Love)
  24. Scott McMicken and The Ever Expanding - Diamonds In The Snow
  25. Yes - Cut From The Stars 

Taste of Music speellijst 653 (RC: 67) Datum: 05/04/2023 Week 14

  1. Marc Broussard - I Asked For Water
  2. Roos Marijn Peperkamp - Jellyfish
  3. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Vera Bon - Jonge Honden
  7. Sophie Straat - Mooier als je lacht (albumtip van de week: Smartlap is niet dood)
  8. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Damien Jurado - In A Way Probably Never
  12. Pitou - Greed
  13. I'm Kingfisher - Valentine
  14. Depeche mode - Ghost again
  15. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Flora - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Chasmyra - Ontrafel
  19. Sophie Straat - Nooit genoeg (albumtip van de week: Smartlap is niet dood)
  20. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Christie - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Echo Beatty - Ghost Of Past Lovers
  24. TC Chi - Unspoken
  25. Loek vd Berg - Wayfarer 

Taste of Music speellijst 652 (RC: 66) Datum: 29/03/2023 Week 13

  1. The Hoochies - Let's Get High
  2. Mariah Bailey - A Late Spring
  3. Sam Saxton - Love You So
  4. Ron Sexsmith - Flower Boxes
  5. The Veils - The Day I Meet My Murderer (albumtip van de week: ...And Out Of The Void Came Love)
  6. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Delvon Lamarr Organ Trio - Tacoma Black Party
  10. Isolde Lasoen - Bed and Breakfast
  11. Merel vd Keer - Ghost In The Storm
  12. Van Wyck - Maybe Maybe Not
  13. Sophie Straat - De vergiffenis
  14. Nina Lynn - The Wolf
  15. Hamish Hawk - Money
  16. The Veils - Undertow (albumtip van de week: ...And Out Of The Void Came Love)
  17. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. TC Chi - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Hania Rani - Glass
  21. Federico Albanese - Your Lunar Way
  22. Scott McMicken - What About Now 

Taste of Music speellijst 651 (RC: 65) Datum: 22/03/2023 Week 12

  1. Nina Lynn - Conwy Bay
  2. Hamish Hawk ft. Anna B Savage - Frontman
  3. Tessa. - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Tessa. - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Tessa. - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. The Veils - Someday My Love Will Come
  7. Echo Beatty - Laying Low (albumtip van de week: Vision Glitch)
  8. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Ingrid Verweijen - Follow the light
  12. Sophie Straat - Nooit genoeg
  13. Anne van Damme - Hush
  14. Fiep - Nightshop
  15. Tessa. - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Tessa. - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Echo Beatty - Weeping streets (albumtip van de week: Vision Glitch)
  18. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  19. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  20. Elmer Francis - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Jimmy Diamond - On Purpose
  22. Nagasaki Swim - Wait
  23. Inhaler - So Far So Good
  24. Yes - Cut From The Stars
  25. Echo Beatty - Cando Candor (albumtip van de week: Vision Glitch)

Taste of Music speellijst 650 (RC: 64) Datum: 15/03/2023 Week 11

  1. Marble Sound - K.V.
  2. Maya Weber - Nachtclub
  3. Malvin Moskalez - Ghosts
  4. Sophie Straat - Mijn Club
  5. Cashmyra - Ontrafel (albumtip van de week: Privé)
  6. Jimmy Diamond - No Man's Land
  7. Nagasaki Swim - American Dipper
  8. DeHon - Choices
  9. Flip Kowlier - Tommy
  10. Echo Beatty - The Silence
  11. Isolde Lasoen - Bed and Breakfast
  12. Elephant - Bird's Eye View
  13. Timelock - Moving Landscapes
  14. Kayak - Out Of This World
  15. Cashmyra- Doen (albumtip van de week: Privé)
  16. Aafke Romeijn - Ameland
  17. Timelock - Emotional Target - 2022 Version
  18. Jawhar - Sayyed Ezzin
  19. Fiep - Lucid Dream
  20. DeWolff - Night Train
  21. The Haunted Youth - Teen Rebel
  22. Raymond van het Groenewoud - Chachacha
  23. Eefje de Visser - De Parade
  24. Claw Boys Claw Ft. Triggerfinger - Rosie

Taste of Music speellijst 649 (RC: 63) Datum: 01/03/2023 Week 09

  1. My Morning Jacket - Dondante
  2. Darondo - Let My People Go
  3. Universal Jubilees - Childhood Days
  4. Cast King - Saw Mill Man
  5. Ron Sexsmith - Place Called Love (albumtip van de week: The Vivian Line)
  6. Hayden - On a Beach
  7. Logan Farmer - William
  8. Malvin Moskalez -Old Manslow
  9. Anne - Meisje in Wit
  10. Maya Weber - Nachtclub
  11. Indigo Spark - Colourblind
  12. Big Thief - Sparrow
  13. Waxahatchee - Fire
  14. Arny Margeret - The World is Between Us
  15. Cassandra Onck - Niet Meer Terug
  16. Rover Music - What heart?!?
  17. Junior Boys - Night Walk
  18. Ron Sexsmith - Country Mile (albumtip van de week: The Vivian Line)
  19. Elephant - Midnight in Manhattan
  20. Cashmyra - Tijd Verspillen
  21. Cloud 9ine - What I Am
  22. Scone Cash Players - Blast Furnace
  23. DeWolff - Rosita

Taste of Music speellijst 648 (RC: 62 Datum: 22/02/2023 Week 08

  1. Mark Collie & his Reckless Companions - Someday My Luck Will Change
  2. Detonnics - Love is Gone
  3. Carlos Guitarlos - Straight From The Heart
  4. Big Thief - Certainly
  5. The Golden Dregs - Vista (albumtip van de week: On Grace & Dignity)
  6. Nikki de Hon - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Nikki de Hon - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Melanie Ryan - Miss Always Do It Right
  9. Ron Sexsmith - Flower Boxes
  10. SYML ft Guy Garvey - Lost Myself
  11. Baker Miller Noir - Ashes
  12. Samana - The Beach
  13. Theo Sieben - Join The Crowned
  14. Nikki de Hon - Live op het grote podium van Radio Capelle
  15. Nikki de Hon - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Nikki de Hon - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. The Golden Dregs - American Airlines (albumtip van de week: On Grace & Dignity)
  18. Sunny War - No Reason
  19. Thee Sacred souls - Overflowing
  20. Cashmyra -Los Vast
  21. Yellowman - Zungguzung
  22. Improvisator Dub - Improvisator Dub
  23. Fantah Mojah - Hail The King
  24. Eek-A-Mouse - Wa-Do-Dem
  25. Lucky Fonz 3 - Toedeloe 

Taste of Music speellijst 647 (RC: 61 Datum: 15/02/2023 Week 07

  1. Warren Haynes Band - Dreaming The Same Dream (Live at the Moody Theater)
  2. Tedeschi Trucks Band - Midnight in Harlem
  3. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. The Golden Dregs - American Airlines
  7. SYML - The Day My Father Died (albumtip van de week: The Day My Father Died)
  8. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Timber Timbre - This Low Commotion
  12. Big Thief - Sparrow
  13. Portland Rider - Sinister Document
  14. Anna Mieke - For a Time
  15. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Magoće - Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Anne van Damme - Gave You All
  19. SYML - Marion (albumtip van de week: The Day My Father Died)
  20. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  21. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  22. Sebastienne - Live op het grote podium van Radio Capelle
  23. Sunny War - No Reason
  24. Thee Sacred souls - Weak For Your Love
  25. DeWolff - Will O' The Wisp
  26. O.Souleyman - Dazeitlak Dezzeli 

Taste of Music speellijst 646 (RC: 60 Datum: 08/02/2023 Week 06

  1. Joe Bonamassa - If Heartaches Were Nickels (Live from Nowhere in Particular)
  2. Ana Popovic - Slow Dance
  3. Joanne Shaw Tailor - Jealousy
  4. Vera Bon - Jonge Honden
  5. Nighttime - When the Wind is Blowing (albumtip van de week: Keeper Is The Heart)
  6. Sigourney Rose - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Sigourney Rose - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Sigourney Rose - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Elaine - Vergezicht
  10. Daisy Cools - Shut Out
  11. VanWyck - My Sweetheart
  12. Tim Knol - Days
  13. SYML ft. Guy Garvey - Lost Myself
  14. Nighttime - Garden of Delight (albumtip van de week: Keeper Is The Heart)
  15. Sigourney Rose - Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Sigourney Rose - Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Mercy John - Demons
  18. Daisy Cools - Shut Out
  19. AA Williams - Ruin (Let Go)
  20. Satellites - Zuhtu
  21. Idles - Mr. Motivator
  22. Fucked Up - Lords of Kensington
  23. Yes - Owner of a Lonely Heart
  24. Prins S. en De Geit - Nacht 

Taste of Music speellijst 645 (RC: 59 Datum: 01/02/2023 Week 05

  1. Blues Traveler - No Woman No Cry (live)
  2. Sam Saxton - Seasons
  3. Nighttime - Curtain is Closing
  4. Nadine Khouri - Vertigo
  5. Pip Millett - Ride With Me (albumtip van de week: When Everything is Better I'll Let You Know)
  6. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. George Soule - Jaguar Man
  10. Scott McMicken and THE EVER-EXPANDING - What About Now
  11. Nachteind - Zeker van Geloof
  12. Mercy John - Back Home
  13. Beth Hart - Tell Her You Belong To Me
  14. Smokin' Joe Kubek & Bnois King - Runnin' Blind
  15. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  16. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  17. Eleven- Live op het grote podium van Radio Capelle
  18. Pip Millett - Downright
  19. Methoxy - Old Times
  20. Warhaus - Open Window
  21. The Haunted Youth - Teen Rebel
  22. Fucked Up - Cicada 

Taste of Music speellijst 644 (RC: 58 Datum: 25/01/2023 Week 04

  1. Barbara Dane and the Chamber - You Can't Make It By Yourself
  2. Nachteind - Zeker van Geloof
  3. Dennis Wels / Nachteind - Telefonisch interview
  4. Nadine Khouri - Vertigo (albumtip van de week: Another Life)
  5. Pip Millett - Hard life
  6. Tim Knol - Lightyears Better
  7. Elephant - Calling
  8. Nadine Khouri - Song of a Caged Bird (albumtip van de week: Another Life)
  9. Malvin Moskalez - Your Son
  10. The Silent League - The Catbird Seat
  11. Nell - O Children
  12. The Afghan Wigs - Please Baby Please

Taste of Music speellijst 643 (RC: 57 Datum: 18/01/2023 Week 03

  1. Lucky Jim - Love Sweet Song
  2. Baby Charles - I Bet You Look Good On The Dancefloor
  3. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Malvin Moskalez - Ghosts (albumtip van de week: For The Beauty Kept Inside)
  7. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Nina van Beelen - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Malvin Moskalez - I'm On Fire (albumtip van de week: For The Beauty Kept Inside)
  11. Nadine Khouri - Another life
  12. The Afghan Whigs - The Getaway

Taste of Music speellijst 642 (RC: 56 Datum: 11/01/2023 Week 02

  1. Hall - Play The Hits
  2. Lissie - Bad Romance
  3. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Nell and the Flaming Lips - O Children (albumtip van de week: Where the Viaduct Looms)
  7. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. OxBlood - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Nell and the Flaming Lips - O Children (albumtip van de week: Where the Viaduct Looms)
  11. Wild Pink - Simple Glymphs
  12. The Haunted Youth - Teen Rebel 

Taste of Music speellijst 641 (RC: 55 Datum: 04/01/2023 Week 01

  1. Weyes Blood - Twin Flame (albumtip van de week: And In The Darkness, Hearts Aglow)
  2. Sam Saxton - Live op het grote podium van Radio Capelle
  3. Sam Saxton - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Sam Saxton - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Sam Saxton - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Weyes Blood - A Given Thing (albumtip van de week: And In The Darkness, Hearts Aglow)
  7. LouLou Elisabettie- Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. LouLou Elisabettie- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. LouLou Elisabettie- Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. LouLou Elisabettie- Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Nell Smith and the Flaming Lips - Girl in Amber  

Taste of Music speellijst 640 (RC: 54) Datum: 07/12/2022 Week 49

  1. Tourist LEMC - Hou Stand
  2. Flip Kowlier - Tommy
  3. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Warhaus - Time Bomb (albumtip van de week: Ha Ha Heartbreak)
  7. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Cassandra Onck - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Warhaus - Open Window (albumtip van de week: Ha Ha Heartbreak)
  11. The Haunted Youth - Stranger
  12. Jahwar - Sayyed Ezzin

Taste of Music speellijst 639 (RC: 53) Datum: 30/11/2022 Week 48

  1. A.A Williams - Hollow heart (albumtip van de week: As the Moon Rests)
  2. Sy-Ki - Live op het grote podium van Radio Capelle
  3. Sy-Ki - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Sy-Ki - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Sy-Ki - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Sy-Ki - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Joan Shelley - Fawn
  8. Julia Benoitt - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Julia Benoitt - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Julia Benoitt - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Julia Benoitt - Live op het grote podium van Radio Capelle
  12. Julia Benoitt - Live op het grote podium van Radio Capelle

Taste of Music speellijst 638 (RC: 52) Datum: 23/11/2022 Week 47

  1. Arooj Aftab - Suroor
  2. Jawhar - Foug Layyem
  3. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Junius Meyvant - Brightest Nova (albumtip van de week: Guru)
  7. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. TVGCE - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Junius Meyvant - Believer (albumtip van de week: Guru)
  11. Beach House - Pink Funeral
  12. A.A Williams - The Echo  

Taste of Music speellijst 637 (RC: 51) Datum: 16/11/2022 Week 46

  1. Jesse Tabish - Castro
  2. Jente Charlotte - Live op het grote podium van Radio Capelle
  3. Jente Charlotte - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Jente Charlotte - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Jente Charlotte - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Jente Charlotte - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Alice Boman ft. Perfume Genius - Feels like a dream (albumtip van de week: The Space Between)
  8. Lucia - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Lucia - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Lucia - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Lucia - Live op het grote podium van Radio Capelle
  12. Lucia - Live op het grote podium van Radio Capelle
  13. Alice Boman - Where To Put The Pain (albumtip van de week: The Space Between)
  14. Junior Boys - Nightwalk

Taste of Music speellijst 636 (RC: 50) Datum: 09/11/2022 Week 45

  1. Logan Farmer - William
  2. Jesse Tabish - Manchini
  3. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Old Fire ft. Bill Callahan - Corpus (albumtip van de week: Voids)
  7. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. June Mons - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Old Fire ft. Adam Torres- Dreamless (albumtip van de week: Voids)
  11. A.A. Williams - Golden
  12. Abraxas - Manana

Taste of Music speellijst 635 (RC: 49) Datum: 02/11/2022 Week 44

  1. Old Fire ft Bill Callahan - Don't You Go
  2. Low Roar - I Am Leaving
  3. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Logan Farmer - Horsehair (albumtip van de week: A Mold For The Bell)
  7. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Kimmy June- Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Logan Farmer- Silence Or Swell (albumtip van de week: A Mold For The Bell)
  11. Aiden and the Wild - The Whip

Taste of Music speellijst 634 (RC: 48) Datum: 26/10/2022 Week 43

  1. Joan Shelley - The Spur
  2. Beth Orton - Haunted satellite (albumtip van de week: Weather Alive)
  3. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Beth Orton - Friday night (albumtip van de week: Weather Alive)
  7. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Marijn Zwart - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Arooj Aftab - Last Night
  11. Cat Power - Endless Sea

Taste of Music speellijst 633 (RC: 47) Datum: 19/10/2022 Week 42

  1. Beth Orton - Haunted Satellite
  2. Lonny - Comme la Fin de Monde
  3. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. M. Lockwood Porter - I Went Out to Find the Answer (albumtip van de week: Sisyphus happy)
  7. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Viana Afoumou - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. M. Lockwood Porter - The Kid Who Run Away (albumtip van de week: Sisyphus happy)
  11. Melissa Laveaux - Papesa
  12. Leyla McCalla - Ekzile
  13. Cat Power - Endless Sea

Taste of Music speellijst 632 (RC: 46) Datum: 12/10/2022 Week 41

  1. Doctor Millar - Unhappy Woman.
  2. M. Lockwood Porter - First Reformed
  3. Mariana MM - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Mariana MM - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Mariana MM - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Marlon Williams - My Boy (albumtip van de week: My Boy)
  7. Mariana MM - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Mariana MM - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Marlon Williams - My Boy (albumtip van de week: My Boy)
  10. Tim Knol - Love Lines
  11. Danny Vera - A Fadin' Blue
  12. The Afghan Whigs - Please Baby Please  

Taste of Music speellijst 631 (RC: 45) Datum: 05/10/2022 Week 40

  1. DeWolff/Dawn Brothers - Hear me Singing
  2. Marlon Williams - Thinking of Nina
  3. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle  (geannuleerd)
  4. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle (geannuleerd)
  5. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle (geannuleerd)
  6. Tim Knol - Blind Lemon - (albumtip van de week: Lightyears Better)
  7. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle (geannuleerd)
  8. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle (geannuleerd)
  9. Anouk Wolf - Live op het grote podium van Radio Capelle (geannuleerd)
  10. Tim Knol - Lightyears Better (albumtip van de week: Lightyears Better)
  11. Elephant - Hometown
  12. Embrace - The Terms of My Surrender

Taste of Music speellijst 630 (RC: 44) Datum: 21/09/2022 Week 38

  1. Built To Spill - Fool's Gold (albumtip van de week: When The Wind Forgets Your Name)
  2. Elaine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  3. Elaine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Elaine - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Built To Spill - Comes A Day (albumtip van de week: When The Wind Forgets Your Name)
  6. Nina Lynn - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Nina Lynn - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Nina Lynn - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Melanie Ryan - I Don't Want To Start Over (oud-ToM Gast)
  10. Nina Lynn - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Nina Lynn - Live op het grote podium van Radio Capelle - 

Taste of Music speellijst 629 (RC: 43) Datum: 14/09/2022 Week 37

  1. Dean Owens - The Hopeless Ghost
  2. Damien Jurado - Day Of The Robot
  3. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Alex Dupree - Fake Diamonds, False Powers (albumtip van de week: Thieves)
  7. S.G Goodman - Heart Swell
  8. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Marinke - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Alex Dupree - Low Country Blues (albumtip van de week: Thieves)
  12. Kevin Morby - This Is A Photograph
  13. Brent Cobb - Softly And Tenderly  

Taste of Music speellijst 628 (RC: 42) Datum: 07/09/2022 Week 36

  1. Fleet Foxes - Can I Believe You (Live)
  2. C. Duncan - Air
  3. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Wilder Maker fr Adam Dur - Oh Anna
  7. Interpol - Into The Night (albumtip van de week: The Other Side Of Make Believe)
  8. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Ola Warmuz en Hugo - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Interpol - Something Changed (albumtip van de week: The Other Side Of Make Believe)
  12. Elephant - Calling
  13. Idles - Danny Nedelko 
Taste of Music speellijst 627 (RC: 41) Datum: 31/08/2022 Week 35
  1. The Vigil Lights of Holly Springs, MS - What A Meeting
  2. Elizabeth King - I Got Love
  3. Scone Cash Players - 1 % Crown
  4. Pastor Champion - In The Service Of The Lord
  5. Naomi Shelton - I'll Take A Long Road
  6. Johnny Ray Daniels - Glory Glory (albumtip van de week: Whatever You Need)
  7. Staples Jr. Singers - I Am Looking For A Man
  8. Elder Jack Ward - The way Is Already Made
  9. Johnny Ray Daniels - Whatever You Need Glory Glory (albumtip van de week: Whatever You Need)
  10. The Little Shadows - ?
  11. Johnny Ray Daniels - I Shall Not Be Moved (albumtip van de week: Whatever You Need)
  12. Monophonics - Sage Motel
  13. Eli Paperboy Reed - Today I Started Loving You Again

Taste of Music speellijst 626 (RC: 40) Datum: 24/08/2022 Week 34

  1. Fleet Foxes - Wading in High Waist Water
  2. Ashley Sadlikova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  3. Ashley Sadlikova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Ashley Sadlikova - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Roy Richards - Summertime (Albumtip van de week: Studio One Music Lab)
  6. Dilara Tunes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  7. Dilara Tunes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  8. Sound dimension - Face Man Version (Albumtip van de week: Studio One Music Lab)
  9. Dilara Tunes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Dilara Tunes - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Altin Gun - Goca Dunya

Taste of Music speellijst 625 (RC: 39) Datum: 17/08/2022 Week 33

  1. Chico Trujillo - Malgeniosa
  2. Son Rompe pera - Mi Vida Sin Tu Amor
  3. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  6. C. Duncan - Bell Tol (Albumtip van de week: Alluvium)
  7. Malena Zavala - En la Noche
  8. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Mirre Valkenburg - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. C. Duncan - Air (Albumtip van de week: Alluvium)
  12. Xixa - Nena Linda
  13. Idles - Danny Nedelko (Uitsmijter van de week) 

Taste of Music speellijst 624 (RC: 38) Datum: 10/08/2022 Week 32

  1. Tragically Hip - New Orleans is sinking
  2. Tamara van Esch - Trechter
  3. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Jessie Buckley & Bernard Butler - The Eagle And The Dove (Albumtip van de week: For All Our Days That Tear The Heart )
  7. Alex Dupree - Fortunado
  8. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Colourful Minds - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Jessie Buckley & Bernard Butler - Shallow The Water (Albumtip van de week: For All Our Days That Tear The Heart )
  12. Nightlands - Moonshine
  13. Portland Rider - Night people (Uitsmijter van de week) 
Taste of Music speellijst 623 (RC: 37) Datum: 03/08/2022 Week 31
  1. Lavalu - Wide Open
  2. Geonne Hartman - Landscape
  3. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle  
  4. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle 
  5. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle   
  6. Elephant - Hometown
  7. Damien Jurado - Meeting Eddie Smith (albumtip van de week: Reggea Film Star)
  8. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle    
  10. MashLoko - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Damien Jurado - Whatever happened to Paul Sand? (albumtip van de week: Reggea Film Star)
  12. Kevin Morby - It's Over
  13. Kurt Vile - Like exploding Stones

Taste of Music speellijst 622 (RC: 36) Datum: 27/07/2022 Week 30

  1. Tamarae - Something special
  2. Miriam Mocszko - White wall
  3. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Angel Olsen - All the good times
  7. Stella - Nomad (albumtip van de week: Up and Away)
  8. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Veya - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Stella - Another Nation (albumtip van de week: Up and Away)
  12. Leyla McCalla - Dodinin
  13. Elizabeth King - Stand by me

Taste of Music speellijst 621 (RC: 35) Datum: 20/07/2022 Week 29

  1. Tamara van Esch - Voort
  2. Dean Owens - New Mexico
  3. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Elephant - Happiness
  7. Paolo Nutini - Radio (albumtip van de week: Last Night In The Bittersweet)
  8. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Honingbeer - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Paolo Nutini - Through The Echoes (albumtip van de week: Last Night In The Bittersweet)
  12. Flip Kowlier - Tommy
  13. The Lathums - I Won't Lie

Taste of Music speellijst 620 (RC: 34) Datum: 13/07/2022 Week 28

  1. Burning Spear - African Postman (Live)
  2. Ken Boothe - Artibella
  3. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Soul Revivers - Got To Live (albumtip van de week: On The Grove)
  7. U-Roy - Rule The Nation
  8. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Miss Starling - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Soul Revivers - Gone Are The Days (albumtip van de week: On The Grove)
  12. Horance Andy - Mr. Bassie
  13. Yellowman - Run Come

Taste of Music speellijst 619 (RC: 33) Datum: 06/07/2022 Week 27

  1. Maida Rose - Fallen
  2. Vanessa Lively - Running With Wolves
  3. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Angel Olsen - All The Good Times (albumtip van de week: Big Time)
  7. Warpaint - Champion
  8. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Sir-No-Sir - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Angel Olsen - Dream Thing (albumtip van de week: Big Time)
  12. Arcade Fire - The Lightning 1, 2
  13. Los Bitchos - Pista

Taste of Music speellijst 618 (RC: 32) Datum: 30/06/2022 Week 26

  1. Van Wyck - Maybe Maybe Not
  2. Leyla McCalla - Dodinin
  3. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  4. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  5. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  6. Warpaint - Hard To Tell You (albumtip van de week: Radiate)
  7. Beach House - ESP
  8. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  9. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  10. Marble Waves - Live op het grote podium van Radio Capelle
  11. Warpaint - Like Sweetness (albumtip van de week: Radiate)
  12. Pillow Queens - Hearts And Minds
  13. Los Bitchos - Pista
©2024 Taste of Music 
Mogelijk gemaakt door Webnode
Maak een gratis website.